Home » , , » Vali Corleone nuk dua ta publikoj videon porno me Shkendije Mujaj

Vali Corleone nuk dua ta publikoj videon porno me Shkendije Mujaj


Keshtu ka bere te ditur ne nje interviste per "Bluetooth", kazanova i estrades shqipe, Vali Corleone. Ai ka nje video duke bere seks me Shkendije Mujaj dhe thote se ajo e ka lutur ate qe ta publikoj.

"Shkendia ka deshire qe une te publikoj nje video-sex qe kemi bere bashke. Por une nuk e bej kete, per shkak se ajo mendon te behet si Kim Kardashian e te marre fame prej meje...", ka deklaruar Vali.

Edhe pse kritikohet se u be i famshem fale parase, pa ndonje talent te vecante, Princi Vali ka renditur disa nga vecorite positive qe ka p.sh. eshte i mire ne seks dhe ka oferta nga gjithe globi kudo qe ka shqiptare, eshte i kerkuar per reklama, kurre nuk genjen, pastaj truri i tij ka ngjashmeri me ate te George Bush-it, dhe se shpejti do tregoj talentin e tij per kendim me kengen "Absolut" etj. Cfare me shume njeriu mund te deshironte!